Autoklaw klasy B

Jest 20 produktów.

Prezentujemy Państwu autoklawy klasy B, czyli urządzenia służące do przeprowadzania procesu chemicznego jakim jest sterylizacja. Autoklaw jest urządzeniem niezbędnym w każdym gabinecie stomatologicznym, ale także w gabinetach kosmetycznych, studiach tatuażu, gabinetach lekarskich, szpitalach, przychodniach oraz we wszystkich tych miejscach, które wymagają przeprowadzania sterylizacji.
Autoklawy stomatologiczne klasy B pozwalają na sprawne i precyzyjne sterylizowanie narzędzi potrzebnych do codziennej pracy (na przykład igieł, wzierników, końcówek stomatologicznych itd.). Posiadając autoklaw w swoim gabinecie, można w łatwy i skuteczny sposób przeprowadzać sterylizację.
Autoklawy klasy B to najbardziej zaawansowane sterylizatory parowe o bardzo szerokim zastosowaniu. Autoklawy pozwalają utrzymać higienę pracy na wysokim poziomie, by wszelkie zabiegi nie zagrażały zdrowiu lub życiu człowieka i odbywały się w odpowiednich warunkach.
Nasz asortyment jest bardzo bogaty i różnorodny zarówno jeśli chodzi o stopień zaawansowania technologicznego jak i cenę. Posiadamy urządzenia o zróżnicowanych parametrach, dzięki czemu nasi klienci mogą wybrać odpowiedni produkt dopasowany do swoich potrzeb....

  • Yeson – doskonałe urządzenia do gabinetu stomatologicznego, kosmetycznego czy też szpitala, usprawniające codzienną pracę
  • Sun – zaawansowane technologicznie sterylizatory z najwyższej półki
  • Woson – zaawansowane urządzenia do codziennego użytku, szeroki wybór modeli
  • Tinget – zaawansowane urządzenie o niskim poziomie hałasu, doskonałe do nowoczesnych gabinetów.
Każdy autoklaw klasy B znajdujący się w naszej ofercie jest godny zainteresowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Dental Partners oraz z parametrami urządzeń.

Jeśli będą mieli Państwo pytania dotyczące użytkowania autoklawów, prosimy o kontakt – odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Więcej

Produkty na stronie

Produkty na stronie