§1 Warunki ogólne:

 1. Prosimy zapoznać się z regulaminem  internetowego sklepu firmy Dental Partners z siedzibą we Wrocławiu-Wysoka przy ulicy Konnej 2B/12.
 2. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 3. Ceny w sklepie nie są ofertą handlową w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 4. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.
 5. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

 

§2 Czas realizacji i sposób dostawy

 1. Złożone zamówienia realizujemy w terminie maksymalnie 24 godzin po zaksięgowaniu środków na koncie (plus czas dostawy kurier lub poczta) wyłączając soboty niedziele i święta.
 2. Do czasu oczekiwania na zamówienie trzeba doliczyć czas dostarczenia wysłanej paczki przez pocztę lub kuriera (w przypadku poczty 1-4 dni – wszystkie wysyłki realizowane są jako „priorytetowe paczki”, w przypadku kuriera dostawa w 24 godziny).
 3. Zamówienie złożone po godzinie 12:00 będzie realizowane w dniu następnym.
 4. Czas realizacji całego zamówienia zależy od dostępności towarów, jednak w większości realizacja jest natychmiastowa a jakiekolwiek braki produktów są niezwłocznie zgłaszane do klienta z prośbą o podjęcie decyzji i ewentualnym oczekiwaniu na te towary.
 5. Procedura realizacji zamówienia jest szczegółowo opisana i składa się z następujących punktów:
  • Oczekiwanie na realizację
  • Realizacja zamówienia
  • Oczekiwanie na płatność  i przedpłat przelewem
  • Wysyłka towaru
 6. W sytuacji kiedy produkt nie jest akurat dostępny skontaktujemy się z Państwem w celu zawiadomienia kiedy orientacyjnie będzie dostępny towar. Będą Państwo mieli możliwość podjęcia decyzji, czy chcą poczekać, czy anulować zamówienie.
 7. Gdy pieniądze zostaną wpłacone a towar będzie niedostępny, Klient który zdecyduje się na rezygnację z oczekiwania na sprowadzenie może liczyć na zwrot 100%  wpłaconej kwoty w terminie do 1 dnia od zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie.

 

§3 Koszt wysyłki

 1. Koszty wysyłki zależy w szczególności od wagi towaru, kształtu opakowania, ilości produktów, dodatkowego ubezpieczenia oraz dostawcy. Będą one doliczane podczas składania zamówienia na stronie www.dentalpartners.pl z możliwością wyboru dostawcy (Poczta Polska bądź kurier)

 

§4 Sposoby płatności

 1. Za pobraniem
 2. Przedpłata przelewem
 3. Odbiór osobisty
 4. Wystawiamy faktury VAT

 

§5 Reklamacje

 1. Klient ma prawo ubiegać się o możliwość przyjęcia zwrotu towaru pod warunkiem, że produkt nie był używany oraz posiada oryginalne, kompletne i nienaruszone opakowanie.
 2. Zasadność zwrotu musi być wspólnie uzgodniona np. telefonicznie, mailowo, faxem.
 3. W ciągu 14 dni po wystawieniu, podpisaniu i odesłaniu przez klienta faktury korygującej następuje zwrot na konto klienta kwoty równej wartości zwróconego towaru, lub części zamówienia, która zostaje zwrócona.
 4. Naturalne i nieodwracalne zużywanie się produktu nie jest objęte gwarancją.


Rejestrując się wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach wysyłkowych przez firmę Dental Partners stosownie do postanowień Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania.